Cenový příklad realizované svatby – Malcesine

Zde Vám přinášíme jeden praktický příklad našeho klienta, jež měl svatbu (dohromady 20 osob) v měsíci červnu.

Den # 1:

Příjezd na Lago di Garda, ubytování ve vybraném hotelu. Tito svatebčané vybrali hotel VILLA CARMEN, jež je sice jen tříhvězdičkový, nicméně s přehledem svými službami může konkurovat dražším a luxusnějším hotelům. Villa Carmen je totiž hotel rodinný, má skvělou atmosféru, velmi dobré snídaně, je zde bazén a v neposlední řadě krásný výhled na jezero a soukromá část pláže.

Den # 2:

Dopoledne setkání se svatebním koordinátorem, návštěva městského úřadu pro podepsání nezbytné dokumentace. Malá zkouška se svatebčany, návštěva hradu, doladění všech detailů (házení rýže, transfery a jejich místa/časy). Odpoledne případná zkouška make-upu, účesu, schůzka s fotografem. Večer je možné zařídit uvítací večeři pro hosty a rodinu v jedné z malebných tratorií v Malcesine.

Den # 3: SVATBA!

Obřad se koná v 14:00, přesto nikdo nelení a již od rána běží vše na plné obrátky. Květina pro nevěstu a korsáž pro ženicha je donesena na hotel.

V 13:30 odjezd svatebním autíčkem TUK TUK z hotelu na místo konání – na hrad Malcesine

14:00 -14:30 – obřad s živou hudbou na terase hradu.

14:30-15:30 Focení svatebčanů a hostů na hradě a jeho okolí. Mezitím co se vytvářejí romantické fotografie a v okolních malebných úzkých uličkách, hosté se v klidu procházejí kolem nebo si dopřávají odpočinek na venkovním posezení (tento prostor je možné pronajmout exklusivně a pozvat sem ještě živou hudbu)

15:30-16:30 – Přípitek a italské občerstvení v klidném malém přístavu s výhledem na jezero. Tento přípitek velmi doporučujeme, neboť je příjemnou pauzou v nabitém program a také dobrou příležitostí ochutnat místní delikatesy. V nabídce jsou pizzy a drobnější finger-foody, ovoce, sýry, sekt. Svatební dort byl nezvykle objednán nikoli na hostinu, ale zároveň k tomuto občerstvení. Zde také dochází k jediné české tradici – a to rozbíjení talíře a následný úklid. Italští číšníci toto sice nechápou (proč se musí rozbíjet a proč hlavní hvězdy večera to ještě k tomu musí uklízet), nicméně této tradice se zhostili opravdu divadelně a na výbornou.

16:30-17:30 – Projížďka motorovou lodí – exklusivně pro svatebčany a hosty, během které je možnost obdivovat krásu jezera Garda a města Malcesine trochu z jiného pohledu. Během hodinové projížďky se stihne bouchnout pár láhví sektu.

17:30-23:30 Návrat zpět do přístavu, odsud pěšky do restaurace. Hosté vybrali restauraci, jež jako jediná v Malcesine je oceněná michelinskou hvězdou. V menu o 4 chodech byla hlavním chodem ryba, v ceně byla i láhev vína na osobu + voda. Restaurace se nachází pět minut pěšky skrz centrum města – v tento čas je centrum přeplněno turisty, pro které je svatební procesí nečekanou podívanou, mnohdy tedy přicházejí nečekaní gratulanti různých národností, případně velký potlesk a ovace na náměstí. (hostinu umíme zařídit na veškeré požadavky klientů – od milé romantické večeře pro dva v malé restauraci s výhledem na jezero až po velkou hostinu s bujarou italskou hudbou, tanci a ohňostrojem).

Den# 4:

Už jste svoji! Máte volný čas, který díky neomezeným možnostem jezera můžete proměnit ve svoji nezapomenutelnou dovolenou. Dopřejte si odpočinek v lázních s masážemi, půjčte si na den krásný historický kabriolet, jeďte se podívat na místní vinice ochutnat místní vína, sýry a salámy. Pokud máte rádi výšky a panoramatické výhledy není nic lepšího než si dát piknik na Monte Baldo, kam vyjedete lanovkou. A co víc – nechte si poradit od nás.

Podrobnější rozpočet svatebního obřadu - 20 osob

 

Svatební balíček (dokumenty, obřad, překlad, náš servis, hudba)

Fotograf 2 hodiny foto + tisk

Občerstvení po svatbě pro 20 osob

Dort 20 osob

Výlet lodí pro 20 osob

Večerní hostina (4chody, hl.chod ryba, vč.vína)

CENA SVATEBNÍHO OBŘADU CELKEM: 

 

74.900,-Kč

15.000,-Kč

8.000,-Kč

2.900,-Kč

14.000,-Kč

46.000,-Kč

160.800,-Kč

 

Cena této konkrétní svatby nezahrnuje ubytování hostů –  v tomto případě se toto řešilo zvlášť – někdo přijel na celou dovolenou, někteří přijeli na svatbu bez přenocování. Ubytování je třeba řešit s předstihem (v sezoně to platí dvojnásob). Na Lago di Garda takřka neexistují lastminute, obzvlášť v Malcesine, jež patří mezi TOP lokalitu na jezeře. S včasnou rezervací se dá ušetřit,  ještě více se ušetří, pokud je ubytování rezervováno skupinově.